Humavit Morwa Biała 180 tabletek

Humavit Morwa Biała 180 tabletek

(0 opinii)   oceń produkt
Cena:   24,95 zł
Wysyłamy w ciągu: 24 h
Uzupełnia codzienną dietę w substancje stabilizujące poziom cukru we krwi, zmniejszające jego przyswajanie po posiłkach i jednocześnie wspomagające odchudzanie.
zobacz pełny opis »

Zobacz produkty pasujące do: Humavit Morwa Biała 180 tabletek

Humavit Morwa Biała 180 tabletek, opis pełny

Skład Substancja czynna: liść morwy białej (Morus alba); substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna (nośnik), skrobia ziemniaczana (wypełniacz), fosforan triwapniowy (stabilizator), stearynian magnezu (s. przeciwzbrylająca). Wskazania •Uzupełnia codzienną dietę w substancje stabilizujące poziom cukru we krwi, zmniejszające jego przyswajanie po posiłkach i jednocześnie wspomagające odchudzanie. •Liście morwy białej (Morus alba) zawierają substancje hamujące działanie enzymów odpowiedzialnych za rozkład węglowodanów w organizmie (ograniczające metabolizm cukrów złożonych w glukozę). Dzięki temu część węglowodanów przechodząc przez jelita pozostaje niestrawiona i wydalana z organizmu, co w efekcie prowadzi do ograniczenia wchłanianie glukozy przez organizm i uzyskania niższego poziomu cukru we krwi po posiłkach. Pomaga to w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała i wspomaga odchudzanie, redukując do 35% wchłaniania kalorii po posiłkach oraz zapobiega lub łagodzi przebieg cukrzycy typu II. Dodatkowo związki zawarte w morwie białej wpływają na obniżenie poziomu trójglicerydów, jak również "złego" cholesterolu LDL, podczas gdy poziom "dobrego" cholesterolu HDL ulega podwyższeniu. •Dzięki tym wyjątkowym właściwościom preparat z morwą białą polecany jest w szczególności osobom chorym na cukrzycę insulinoniezależną oraz zmagającym się z nadwagą. Przeznaczony dla osób dorosłych. Dawkowanie 3 razy dziennie po 2 tabletki przed posiłkiem

Produkt znaleziono w kategoriach

Humavit Morwa Biała 180 tabletek, opinie

Artykuły o podobnej tematyce przejdź do Czytelni »

Wiosna na talerzu - bogactwo witamin i minerałów w warzywach

Wiosna na talerzu - bogactwo witamin i minerałów w warzywach

(0 opinii)
Wokół nas zaczęła roztaczać swe uroki najpiękniejsza pora roku – wiosna. Coraz cieplejsze promienie słońca padją na nas, pojawiła się zielona trawa na skwerze, młode liście na drzewach, kwitnące kwiaty, słychać śpiew ptaków – nie da się ukryć przyroda już na dobre obudziła się z zimowego snu. Tylko nam jakoś brakuje energii, miewamy gorszy nastrój, przybyło nam kilogramów, nasza skóra i włosy też nie wyglądają najlepiej po zimie.
Żywność ekologiczna - fakty i mity

Żywność ekologiczna - fakty i mity

(0 opinii)
Żywność ekologiczna to żywność wyprodukowana i przetwarzana metodami ekologicznymi, w gospodarstwach i przetwórniach certyfikowanych i regularnie (co roku) kontrolowanych przez upoważnione do tego jednostki certyfikujące. Produkt spożywczy żeby mógł być nazwany ekologicznym nie może zawierać środków barwiących i słodzących, dodatków syntetycznych, środków zapachowych, składników genetycznie modyfikowanych oraz syntetycznych kwasów tłuszczowych typu trans.
Jak pokonać otyłość?

Jak pokonać otyłość?

(0 opinii)
Otyłość jest to choroba cywilizacyjna. Światowa Organizacja Zdrowia bije na alarm: w XXI wieku grozi nam epidemia otyłości. Organizowane są Międzynarodowe Warsztaty Leczenia Otyłości. Dla zwrócenia uwagi społeczeństwa na doniosłość problemu dzień 1 marca jest obchodzony jako Światowy Dzień Walki z Otyłością.

Kategorie

Dodaj stronę do ulubionych

Nasze apteki

Zamów i odbierz osobiście!

os. II Pułku Lotniczego 1/3
os. Hutnicze 3
os. Na Skarpie 20
os. Na Stoku 1 F
os. Na Wzgórzach 31
os. Piastów 40
os. Złotej Jesieni 3

Apteka Michałowice
ul. Krakowska 209

Apteka Myślenice
ul. Słoneczna 2 D

Apteka Zabierzów
ul. Krakowska 232

Masz pytanie?

Zapytaj naszego
farmaceutę!

Zadaj pytanie

Legalna e-apteka

Ważne informacje dla pacjentów
Rzetelna firma
+48 12 384 84 51