Diohespan Max 1 g 30 tabletek, opis pełny


Wskazania: Zmniejszenie objawów związanych z niewydolnością krążenia żylnego kończyn dolnych: uczucie ciężkości nóg, bóle, odleżyny z powodu niedokrwienia, miejscowe zaczerwienie nóg. Leczenie objawowe w przypadku nasilenia dolegliwości związanych z żylakami odbytu (hemoroidy).

Dawkowanie: Doustnie. 1 tabletka na dobę, podczas posiłków. Zaostrzenie dolegliwości dotyczących żylaków odbytu - 3 tabletki na dobę przez 4 dni, następnie 2 tabletki na dobę przez kolejne 3 dni podczas posiłków. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Możliwe skutki uboczne: Zaburzenia żołądkowo-jelitowe, reakcje nadwrażliwości. Lek nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych i obsługiwania urządzeń mechanicznych w ruchu.

Poinformuj lekarza: Gdy wystąpiła nadwrażliwość na diosminę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Lek ten może być stosowany w czasie ciąży jedynie, jeżeli jest to konieczne oraz wyłącznie za zgodą lekarza. W związku z tym, że brak jest danych na temat przenikalności leku do mleka matki, leczenie nie jest zalecane w czasie karmienia piersią.

Produkt znaleziono w kategoriach

Diohespan Max 1 g 30 tabletek, opinie

Artykuły o podobnej tematyce przejdź do Czytelni »

Uwaga ! Pajączki

Uwaga ! Pajączki

(0 opinii)
Choć dbałość o prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia obowiązuje przez cały rok, latem powinniśmy szczególną uwagę zwrócić na kondycję żył kończyn dolnych, zwłaszcza, że to właśnie w miesiącach letnich „żylaki” zaczynają być bardziej dokuczliwe. Żylaki to potoczna nazwa nadmiernie poszerzonych, niewydolnych żył powierzchniowych kończyn dolnych, powstałych najczęściej na skutek niedomykalności lub deformacji zastawek żylnych.
Choroby zza  biurka

Choroby zza biurka

(0 opinii)
Dziesiątki minut w autobusie albo samochodzie, potem wiele godzin przy biurku i komputerze, a w końcu relaks… przed telewizorem. Wygodnictwo, lenistwo, brak czasu – niezależnie od tego, co sprawia, że prowadzimy tak mało aktywny tryb życia, skutki są takie same: problemy ze zdrowiem.
Zdrowe i piękne nogi  -  jak bronić się przed żylakami

Zdrowe i piękne nogi - jak bronić się przed żylakami

(1 opinii)
Nasze nogi mają „ciężkie życie” – praktycznie od urodzenia dźwigają ciężar naszego ciała.
I niestety często powstają na nich żylaki.
Lekarze uważają, że żylaki w dużej mierze uwarunkowane są genetycznie, ale nie bez znaczenia dla ich powstawania są styl życia, płeć.

Kategorie

Dodaj stronę do ulubionych

Nasze apteki

Zamów i odbierz osobiście!

os. II Pułku Lotniczego 1/3
os. Hutnicze 3
os. Na Skarpie 20
os. Na Stoku 1 F
os. Na Wzgórzach 31
os. Piastów 40
os. Złotej Jesieni 3

Apteka Michałowice
ul. Krakowska 209

Apteka Myślenice
ul. Słoneczna 2 D

Apteka Zabierzów
ul. Krakowska 232

Masz pytanie?

Zapytaj naszego
farmaceutę!

Zadaj pytanie

Legalna e-apteka

Ważne informacje dla pacjentów
Rzetelna firma
+48 12 384 84 51